Namaz Vakitleri

Facebook Sayfamız

İsrail’den Gazze’ye Yeni Hava Saldırısı!

İsrail’den Gazze’ye Yeni Hava Saldırısı!

Öncelikle Allah’ın selamı üzerinizde olsun.Ben yazar”Batuhan Aydemir”Bildiğiniz gibi Faşist İsrail devleti Müslüman Gazze’ye sürekli havadan saldırı yapmakta!ALLAH İSRAİL DEVLETİNİ KAHRU PERİŞAN EYLESİN!ALLAH’IN LANETİ ZALİMLERİN ÜZERİNE OLSUN.MEVLA GAZZE’DEKİ KARDEŞLERİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.İNŞALLAH-U RAHMAN.İsrail keşif uçağı,Gazzenin güneyine hava saldırısı düzenledi.    İsrail‘e ait bir keşif uçağının, Gazze‘nin güneyindeki ez-Zeytune Mahallesi’ne hava saldırısı düzenlediği bildirildi.   AA muhabirinin […]

05 Temmuz 2014 Cumartesi - 600 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Öncelikle Allah’ın selamı üzerinizde olsun.Ben yazar”Batuhan Aydemir”Bildiğiniz gibi Faşist İsrail devleti Müslüman Gazze’ye sürekli havadan saldırı yapmakta!ALLAH İSRAİL DEVLETİNİ KAHRU PERİŞAN EYLESİN!ALLAH’IN LANETİ ZALİMLERİN ÜZERİNE OLSUN.MEVLA GAZZE’DEKİ KARDEŞLERİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.İNŞALLAH-U RAHMAN.İsrail keşif uçağı,Gazzenin güneyine hava saldırısı düzenledi.   

İsrail‘e ait bir keşif uçağının, Gazze‘nin güneyindeki ez-Zeytune Mahallesi’ne hava saldırısı düzenlediği bildirildi.

 

AA muhabirinin görgü tanıklarından aldığı bilgiye göre, İsrail‘e ait bir keşif uçağı,Gazze‘nin güneyindeki Zeytune Mahallesi’ne hava saldırısı düzenledi. Uçaktan atılan füze, mahalledeki boş bir araziye düştü.                                                                                                                                                                                                          

Bir Cevap Yazın

since 2006 - 2014 © Sitedeki yazıların kaynak gösterilmeksizin kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül