Namaz Vakitleri

Facebook Sayfamız

Herkesin İçtiği İçecekte Dinsizlik Propagandası !

Herkesin İçtiği İçecekte Dinsizlik Propagandası !

Türkiye’de en çok tüketilen içeceklerin arasında yer olan bü üründeki ”dinsizlik” ifadelerini acaba vatandaşlarımızın yüzde kaçlık bir kısmı farketti? İsrail dostu markanın ülkemizde sattığı ürünler üzerinden “Allah tanımamazlık” manasındaki dinsizliği yani ateizmin propagandasını yapıyor. İşte o üründe yer alan ”Allah’ı tanımamazlık” ifadeleri: ”Bu üründeki meyve suyu, cömert meyve ağaçlarının, o ağaçlara kucak açan toprağın, suyu veren yağmurun […]

25 Haziran 2014 Çarşamba - 1355 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Türkiye’de en çok tüketilen içeceklerin arasında yer olan bü üründeki ”dinsizlik” ifadelerini acaba vatandaşlarımızın yüzde kaçlık bir kısmı farketti?

İsrail dostu markanın ülkemizde sattığı ürünler üzerinden “Allah tanımamazlık” manasındaki dinsizliği yani ateizmin propagandasını yapıyor.

İşte o üründe yer alan ”Allah’ı tanımamazlık” ifadeleri:

”Bu üründeki meyve suyu, cömert meyve ağaçlarının, o ağaçlara kucak açan toprağın, suyu veren yağmurun ve onlara yaşam veren güneşin sayesinde üretildi. Doğa, ona hak ettiği saygıyı göstermenin, emek harcamanın ve onu sabırla beklemenin karşılığını bize birbirinden güzel, birbirinden olgun, birbirinden tatlı meyvelerini sunarak verdi.  Cappy’nin lezzetinin kaynağı olan doğaya, sonsuz teşekkürlerimizle.”

Gördüğünüz gibi suyu yağmur vermiş, ağacı toprak, meyveyi ise cömert ağaçlar vermiş. Bütün bunları ise doğa ana vermiş. Aslında şaşılacak birşey yok. Adamlar İslam düşmanı olduğu için Türkiye’de bu gibi propagandalar yapacaklar elbette. Sorun bu markalara para veren biz Müslümanlarda…

540_5000_5ec5b87d

ASLINDA OLMASI GEREKEN YAZI
Bizim müslüman bildiğimiz üreticiler de bu gibi ürünler üzerinden tebliğ yapsalar ne güzel olur…
Mesela bu yazının “dinlisini” yapalım:
“Bu meyve suyu, Kainatı yoktan var eden Rabbimizin gökten yağdırdığı yağmur ile insanların faydası için kuru topraktan yarattığı ağaçların, insanların çeşitli bedensel ihtiyaçlarnı karşılamak için var edilen meyvelerinden üretildi. Rabbimiz biz kullarına günahkar olduğumuz halde nimetlerini yağdırmaya devam ediyor: O’na dönelim diye…”

Bir Cevap Yazın

since 2006 - 2014 © Sitedeki yazıların kaynak gösterilmeksizin kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül