Namaz Vakitleri

Facebook Sayfamız

Gazze İçin Özel İnternet Sitesi Kuruldu

Gazze İçin Özel İnternet Sitesi Kuruldu

Siyonist israil`in saldırıları sonucu Gazze`de gün geçtikçe ağırlaşan bilançoyu resmi verilerle ortaya koyan internet sitesi yayına başladı.

06 Ağustos 2014 Çarşamba - 955 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0
Siyonist israil`in saldırıları sonucu Gazze`de gün geçtikçe ağırlaşan bilançoyu resmi verilerle ortaya koyan internet sitesi yayına başladı.
Tasarım ve içerik yönetimi AA tarafından yapılan, israil`in saldırıları sonucu Gazze`de gün geçtikçe ağırlaşan bilançoyu resmi verilerle ortaya koyan internet sitesi yayına başladı.
“gazasurvey.com” adıyla İngilizce yayınlanacak sitede, her gün düzenli olarak AAGazze bürosu çalışanlarının resmi kaynaklardan aldığı ölü ve yaralı bilgileri verilecek. Ölü ve yaralıların bilgileri kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde sunulacak. Ayrıca siyonist israil`in vurduğu ev, cami, okul ve hastane gibi yerlere ilişkin bilgiler de yer alacak.
Bilgilerin günlük olarak güncelleneceği sitenin yazılım, tasarım ve içerik yönetimi, AA tarafından yapıldı. Uluslararası toplumu daha duyarlı olmaya çağıran internet sitesi her ülkeden izlenebilmesi için İngilizce tasarlandı.
Kaynak : AA    Alıntı:RisaleAjans

Bir Cevap Yazın

since 2006 - 2014 © Sitedeki yazıların kaynak gösterilmeksizin kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül